درباره کندری کوک

این مجموعه صنعتی از سال 1364 فعالیت خود را در زمینه طراحی، تولید و تجهیز آشپزخانه‌های صنعتی آغاز نموده و با توجه به اهمیت فرآیند پخت و مشکلات در روش‌های سنتی بر آن شدیم تا سهمی در بهبود و ارتقاء صنعت پخت داشته باشیم برای رسیدن به این مهم، اصولی را خط مشی خود قرار دادیم اصولی از قبیل کیفیت مواد مصرفی به علاوه نیروهای متخصص، دقت بالا و در نتیجه کیفیت محصول، بهبود مستمر تولیدات، نگاه به دانش روز دنیا در این صنعت، خدمات پس از فروش مناسب و در نهایت رضایت مشتری. با توجه به پیشرفت روز افزون دانش صنایع غذایی، سیستم آشپزخانه صنعتی نیز تغیر کرده و روش‌های سنتی بدلیل به صرفه نبودن از لحاظ استفاده از انرژی و نیروی کار بالا و ضایعات غذایی جای خود را به روش‌های کاملا صنعتی داده، تلاش داریم تا با تولید محصولاتی با کیفیت، کارایی بالا و صرفه اقتصادی مناسب گامی در جهت بهبود کیفیت و تسهیل پخت داشته باشیم.

درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو، و استعلام قیمت لطفا با کارشناس مربوطه ارتباط برقرار کنید و یا در ساعات اداری با شماره 02156190290 تماس حاصل فرمایید.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page
کندری کوک

مجموعه کندری کوک با فعالیت در زمینه طراحی، تولید و تجهیز آشپزخانه‌های صنعتی توانسته است ضمن برطرف کردن مشکلات صنعتی پخت و پز سنتی را برطرف و روند پخت را بهبود و ارتقاء بخشد. حاصل این کار محصولات بسیار زیادی هست که می‌توانید مشاهده بفرمایید.

ارتباط با کندری کوک

اسلامشهر، شهرک واوان، بلوار ولیعصر، خیابان حکیم فردوسی، پلاک 3
تلفن: 021-56190290